Plná lednice

30. října 2011 v 11:01 | Já |  MÉ KYDY & BLOG
Jo, plná lednice. Máme plnou lednici neustále. Pořád. Ale ikdyž je plná, chodíme nakupovat. Vždyť v ní přece nic není! Konzumní společnost je pojem naši rodinu zahrnující. A to tak dvakrát. Tohle je jedna z věcí, na které se těším až budu žít sama. Pokud někdy, protože já si nejsem schopná ani uvařit párek ani vyprat ponožku.... to je ale fuk.... každopádně, byla jsem dneska s otcem nakupovat. Což je ještě ta lepší varianta. Mám totiž dojem, že kdyby s ním šla máma, dovezli bychom si toho mnohonásobně víc. Když jsem teď skládala věci do lednice, nebylo tam místo. Jak je to ale možné když jsme museli jít nakoupit cituji "Abychom měli co jíst". Ono bychom totiž měli co jíst i tak, jenže komu by se chtělo dojídat prošlé jogurty, napůl plesnivé sýry, které původně plesnivé nebyly, nahnilá rajčata a gacktví co se skrývá v hlubinách naší lednice. A to je to. Proč toho nakupujeme tolik, když se stejně sní jen asi třetina? Ráda bych udělala nějaké dva týdny bez nákupů, že bychom čistě dojídali to co je v té *pardon* zasrané lednici, jenže to by asi mí bratříčci nepřežili. Že by měli mít na večeři rohlík se sýrem a né teplé špagety nebo teplé topinky? Asi by je kleplo!
Včera jsme šli na oběd ven. Do dalmátské restaurace. Jenže jsme tam přišli až kolem třetí, jelikož měl táta kulečníkový zápas. Než jsme dojedli, vrátili se domů a vůbec, bylo půl páté. Asi chápete že když jíte takhle pozdě, už se vám nebude moc chtít jíst něco dalšího. Jenže mě můj mladší bratr ráno oznámil "My jsme včera neměli večeři." no nezabili byste to?
Když je řeč o obědech, musím se k něčemu přiznat. Před oním nákupem mi dal táta vybrat, co bude na oběd. Prý že jestli špagety, nebo kuřecí prsa na rychlo (prostě na pánvičce) a já si vybrala kuře. Štve mě to, dobrovolně jsem si řekla o maso. Já nejsem žádnej vegetarián, ale všichni mi tak rádi nadávají. "Vegetariáne!" *flák na talíř flákotu masa*
Nicméně, ráda bych se jeho konzumaci vyhnula. A teď jsem si ho dokonce vybrala. A proč? Protože mám těch zasranejch špaget plný zuby! Neustále dokola se tu točí asi pět jídel, žádné jiné. Kuře na sto způsobů, jak říká babička, omeleta, chleba ve vajčku, špagety a zase špagety. Máma mi říkala že by ráda uvařila něco jiného, jenže by se na to ti dva šklebili. Minule totiž, když udělala zapékané maso s brambory, cibulí a smetanou se na to oba šklebili jak citrony a jednomu se navalovalo se slovy "To smrdí jako houby!" nasrat! Přiznávám, taky jsem byla taková a už chápu proč je to tak otravné. Ale když už jsou ti dva tak lepší než já úplně ve všech ohledech jak tvrdí, mohli by přestat ohrnovat nos nad vším co nejsou špagety nebo kuře. Amen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BaraCornellia BaraCornellia | Web | 18. března 2012 v 15:35 | Reagovat

:DDD První věty mě rozesmály - je to jak u nás! :D A furt se nadává, že to nemáme kam dávat, ale nakupovat se nepřestane :D

2 gta 5 cheats gta 5 cheats | E-mail | Web | 1. března 2018 v 10:42 | Reagovat

Thanks to this article I can learn more things. Expand your knowledge and abilities. Actually the article is very practical. Thank you!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama