Leden 2008

New chance 2

31. ledna 2008 v 22:17 | Sharsie |  STORIES & FF
Takhle to trvalo dalších pár dní. Já se kvůli němu vykašlal na všechno. Na práci, na všechny přednášky, co sem měl naplánovaný... Ani jsme nemuseli řešit, co s jeho školou. Frankieho nepřítomnosti si snad nikdo ani nevšiml.. Nevšimli by si ho ani když by tam byl.. Pomalu se mi začalo dařit dostávat do něj aspoň nějakej džus a suchej rohlík... Lepšilo se to... I Frank tvrdil, že je mu už mnohem líp. Byl ale stále zesláblý... Když chtěl vstát, okamžitě se mu začala motat hlava a kdybych ho nezachytil, asi by spadl na zem. Musel jsem být stále s ním. Vlastně ne musel...já jsem CHTĚL být s ním. Nedokázal jsem si představit ani chvíli bez jeho plachého úsměvu, bez jeho rtů, bez jeho úžasného smíchu...
Čím dál tím víc sem si uvědomoval jako moc ho potřebuju, jak moc ho chci, jak moc ho miluju.... Bylo to neskutečný... i přes Feeho zesláblost jsme byli šťastní.... Odcházel jsem od něj jen, když jsem potřeboval nakoupit, nerad jsem ho nechával samotného.... Jednou jsem se vrátil a povídám.... ,, Frankie, lásko! Uuuž jsem tuuuuu!" ticho... obvykle mě radostně vítal...ale dnes? Nic... přišel jsem do ložnice... on ležel na zemi... vrhl jsem se k němu....,,Co se stalo? Fee, lásko!!
,, PŘEKVÁPKOOOOO!" zakřičel najednou a postavil se... ,, To koukáš, co? Už mě nemusíš podpírat! Chodím sám i bez cizí pomo-áááááááááá." zakopl o nohu postele. ,, No, to vidím... " já na to, přitiskl jsem se k němu a políbil ho....pak jsem mu pomohl vstát... ještě trochu vrávoral, ale stál a to bylo to hlavní....
,,Co je na oběd mám děsnej hlad!" řekl potom. Nikdy jsem tuhle větu neslyšel raději: ,,Máme vyhráno! Máš to za sebou Fee. Už žádný blbý drogy....JOOOOOOOOOOO!"
Usmál se, ale vzápětí se zarazil...: ,,Gee, co bude s náma, když tahle kúra skončí? Budu..budu se muset vrátit k otci? A do školy? A..." čekal co odpovím... jen jsem se smál: ,,Kam bys chodil, ty hlupáčku?!" Políbil jsem ho... ,,Zůstaneme tu spolu..." Pak jsem zvážněl..: ,,Ale školu dodělat musíš...dohlídnu na tebe..najdu si tam práci..nějak to vymyslíme...zatím se netrap lásko." Pak jsem si vzpomněl na oběd...vlastně jsem ani nic nechystal, netušil jsem, že bude mít Fee chuť k jídlu... Navrhl jsem, že objednáme pizzu a on souhlasil... Pomalu jsme sešli z ložnice do jídelny-obýváku. Už by mohl jít i bez mé pomoci, ale já ho stejně radši obejmul, aby náhodou nespadl.
Společně sme se nadlábli...teda já měl jeden kousek, Fee měl pořádnej hlad (ani se mu nedivím), tak jsem ho nechal sníst tu pizzu skoro celou. Po jídle sme si povídali...: ,,Zítra je pátek...chceš si ještě prodloužit prázdniny, abychom to stihli všechno dospat?" ,, Jooooo," prohlásil nadšeně ,,budem jenom spolu, lásko, že jo?" ,,Joooo...můžem jít třebaaaaa....do kina?" řekl jsem a vrhl po něm zamilovaný pohled.... on můj pohled zachytil.... chvíli jsme se na sebe jenom dívali a pak jsem to nevydržel a objal ho..... yeah! Jak já ho miluju..... Líbali jsme se pořád víc a on mě chytil za ruku a dotáhl do postele... a pak...jsem se milovali.... poprvý....bylo to krásný..... nejdřív mě líbal na krku pak postupoval níž a níž a pak... to byla rychlovka..... ve tváři měl nadšený a zárověň nevinný výraz..... já ten výraz prostě miluju! ,,Miluju tě..." šeptal jsem mu do ucha..,,Strašně moc tě miluju..."
***********************************************
TAK..NÁŠ PRVNÍ FRERARD JE U KONCE. MĚL JEN DVĚ KAPITOLKY, BYLA TO TAKOVÁ RYCHLOVKA, ALE POKUD SE VÁM BUDE LÍBIT, BUDEME PSÁT DALŠÍ (DELŠÍ I KRATŠÍ) PŘÍBĚHY. TAK NÁM PROSÍM ZANECHTE NÁZŮREK V KOMENTECH. TAKY MŮŽETE PÍSNOUT TIP NA DALŠÍ PŘÍBĚH.. DÍKY :o)

New chance

31. ledna 2008 v 21:33 | Sharsie |  STORIES & FF
Ahojky! Rozhodly jsme se dát vám sem pokus o našeho Frerarda.. zatím je to první kapitolka, tak by nás zajímalo, jestli chcete, aby jsme psaly dál.. Prosím napište do Komentíků! Mmchdm celý tenhle příběh je Z GERARDOVA POHLEDU. :-)
Zase jsem stál před spoustou těch nevinných obličejů lidí, kteří byli donedávna dětmi. Všichni na mě koukali a čekali, co řeknu. Odkašlal jsem si. To není možné.. Navštívil jsem už tolik škol a mluvil s tolika lidmi, ale pořád mám tak trošku trému... Znovu jsem si odkašlal a začal jsem: ,,No...tak, dovolte mi, abych se představil...já jsem Gerard Way a...no, asi většina z vás ví, proč jsme dneska tady..." Sakra! Zase koktám! Stejně si nedokážu představit, že by někdo tady z těch andílků někdy jel v takovým svinstvu jako já... Přesto jsem pokračoval... Odříkal jsem vlastně všechno jako vždy a nakonec je nechal ptát se... Popravdě asi nebyli tak úplně nevzdělaní co se týče drog... Kromě otázek v kolika jsem do toho spadl a tak, padaly i takové, jestli preferuju herák nebo něco jinýho.. Ty děcka se nezdaj! Nakonec jsem řekl, že pokud má někdo osobní dotaz a potřebuje poradit, ať přijde za mnou, že budu v kabinetě angličtiny.. Na každé škole mi vždy na chvíli po přednášce půjčili nějaký kabinet, kde jsem mohl odpovídat na (ehm) intimní dotazy jednotlivých studentů...
Když všichni odešli, ještě jsem chvilku vyčerpaně seděl na první židlo, co mi šoupli pod zadek.... Fakt to není lehký radit lidem. Pak sem se odebral do toho kabinetu. ,,Bože" pomyslel sem si, ,, je až ve třetim patře!". Pak jsem se ocitl ve velice stísněném prostoře, na který by se pravděpodobně hodil víc název kumbál, než na kabinet. Udělal se si kafe a chvíli sem listovat v ňákym starym časáku...
Moc lidí nepřišlo.. Teda ne moc lidí, kteří by měli skutečný problém... To se dalo čekat.. Všichni vzorňásci... Přesto jsem ještě chvíli čekal...
Vtom někdo zaklepal.. ,,Hm?" Kdo to ksakru zase je? pomyslel jsem si... Dovnitř nakoukl nějaký drobný klučina. Byl o hodně menší než já. Už na první pohled mi byl sympatický... Nějak jsem se neudržel a začal na něj nepokrytě ZÍRAT... ,,Ehm, pane..já..." začal a já hned poznal, že není jako ty sebevědomý holky, co tady byly předtím jen proto, aby se mnou flirtovaly...tenhle kluk měl asi opravdu problém... Pokračoval a velké oči mu přitom těkaly po místnosti: ,,Já...asi jdu pozdě..omlouvám se.." na chvíli zmlkl... ,,Pokračuj," vyzval jsem ho ... : ,,Nevěděl jsem, jestli mám za vámi jít...nějak s dospělými nevycházím, ale nakonec mi to nedalo...přišel jste mi..jiný..než ti otravní školní psychologové, co se mi snažili pomoct.." Usmál jsem se..on se pokusil o úsměv také..Vypadal úžasně... Tak roztomile.. nedokázal jsem říct čím to je, ale díky tomu klučinovi se mi podlamovala kolena!
Ukázal sem na volnou židli před sebou. ,,Sedni si a o všem mi povídej...když nebudeš chtít, nikdo se to nedozví..." řekl jsem a povzbudivě se na něj usmál.
A on rozpačitě začal: ,, Já...jedu na heráku už půl roku...." vyhrnul si rukávy a ukázal mi svý jizvy.... ,,A strašně moc bych chtěl přestat, jenže..... NEJDE TO! Vždycky si zase musim dát, vždycky!"
Zamyšleně jsem ho pozoroval a pak jsem si pozvolna vykasal rukávy košile... ,,Vidíš? Já jel na heráku rok.... ty jizvy nezmizej, je to památka, která ti zůstane nadosmrti....Přestat můžeš vždycky, já ti věřim. Každej, kdo opravdu chtěl, přestal...Loni, mi přesně na ňáký takovýhle přednášce pomohli.... Pomůžu ti, když budeš chtít...."
Kousl se do spodního rtu a já poznal, že mi chce říct ještě něco... Měl jednu ruku položenou na stole (td esli se dá říkat stůl tomu, co tady v tom mini kabinetě bylo)...zlehka jsem se jeho ruky dotkl a usmál jsem se.. ,,Tak dobře..řeknu vám to..ale jste jedinej...nechci aby to někdo věděl.."...chvilku se odmlčel, asi si v hlavě srovnával myšlenky...:,,Začal jsem kvůli rodičům.. Matka měla před rokem autonehodu a zemřela...otec to nevydržel a začal chlastat...mlátil mě, nadával mi...já odolával půl roku, pak sem propadl heráku...vždycky když jsem chtěl skončit, jsem přemejšlel..a vždycky jsem došel k závěru, že nemám proč to skončit...nemám rodinu, nemám přátele, nemám tady vůbec proč být...!!" z očí se mu valily slzy a já měl chuť ho obejmout, políbit, a říct mu, že to bude dobrý... Říkám, že jsem měl jen chuť to udělat? SAKRA! Já to udělal doopravdy!!! Tvářil se...zvláštně..napůl smutně, napůl zmateně, ale usmál se! Proč se mi z jeho úsměvu podlamujou kolena? Sakra! Ten kluk je neodolatelnej!...
Koukal jsem do jeho krásnej kukadel a nakonec jsem vykoktal: ,,Mhm... já...ehm... znám jednu dobrou odvykací....ehm....kúru....můžeš tam jenom docházet, ale trávit tam musíš minimálně tři hodiny denně.....Je...ehm....... je....JE TO U MNĚ DOMA..." A sakra! dopr**** co sem to řek, já to říct nechtěl,ale on... bože on je tak sladkej!
Zmateně na mě koukal a pak prohlásil......,, To byl joke?"
Já na to: ,,Jo...pokud by sis to teda doopravdy nepřál..."
A on: ,,..ehm já bych to...zkusil ..ten...ozdravnej pobyt, či jak se tomu nadává..." a pak se usmál a popadl mě za ruku... taky rychle, jako by se bál, že uhnu a zároveň tak něžně...
Sakra! Co to dělám? Já mu nabídl, aby šel ke mně!!! Tvářil jsem se vyděšeně....teda asi, protože se na mě najednou tak smutně podíval: ,,Ty jsi to nemyslel vážně, že ne?" ,,Ale..ale ano, totiž, jo, myslel..já jen..nějak jsem nepřemýšlel, co jsem řekl, ale myslel jsem to vážně...jen..." Chvilku jsme se koukali navzájem do očí... Nevydržel jsem to, nemohl jsem...prostě jsem ho musel políbit... Bylo to nádherný... Napřed se zatvářil zase tak rozkošně překvapeně, ale pak... Došlo mi, že ho prostě nemůžu nechat umřít... Lehce jsem se od něho odtáhl...: ,,Nástupní doba hned teď...Kde bydlíš? Možná by bylo fajn, kdyby sis ke mně donesl pár věcí.. Jestli to máš doma s otcem tak těžký, bylo by lepší, kdybys u mně pár dní zůstal..." odmlčel jsem se a podíval se na něj. V očích mu zářila radost, štěstí a...je to možné? Opravdu jsem tam viděl něco jako..lásku?? A co je vůbec to, co cítím já k němu...?
*O PÁR HODIN POZDĚJI-Frankie už má věci u Gerarda v bytě...teď jsou oba u něj*
,,Ehm...ééééééé (bože už zase koktám!!) nooo mám vedle volnej pokoj, akorát budem muset dokoupit postel...ale u mně v posteli je vždycky místa dost.... hih..!" řekl jsem na uvítanou
,,Nooo... skvělý.... " řekl a rozběh se do ,,svýho" pokoje.... a pak se vrátil se šťastnym výrazem ve tváři.... ,,Děkuju..." dostal ze sebe a já ho objal a pak sme se nekonečně dlouho líbali jako by to mělo být naposled, ani nevim jak sme se dostali do postele... Leželi sme vedle sebe, vzájemně se ohrabávali a on mi mezi polibky šeptal do ucha: ,,Děkuju..." a ,,Miluju tě...." a pak jsem usnuli... ve vřelym objetí, jako bysme se znali už dlouhá léta...
Někdy v noci jsem cítil, že Frankie se vymanil z mého objetí a sklouzl nohama na podlahu. To mě probudilo: ,,Děje se něco?" Rozsvítil jsem lampičku u postele...a uviděl bledého Feeho. Měl kruhy pod očima a vypadal, že je mu opravdu špatně.. : ,,Já...potřebuju herák...vykoktal ze sebe...".. ,,Ne!" Strhl jsem ho zpátky na postel... Věděl jsem, co bude následovat.. Absťáky jsou...zkrátka...strašné.. Rychle jsem doběhl pro kýbl.. Vytipoval jsem to přesně... Jen co jsem doběhl, Fee začal zvracet... Mezitím mě prosil, aby si mohl píchnout, ale já musel být neoblomný, i když mě pohled na něj hrozně bolel...
Frankie prozvracel celou noc.. Nad ránem konečně usnul, ale já se neodvažoval spát také. Věděl jsem, že ho teď budu muset neustále hlídat. Jen jsem zašel namočit kapesník a otíral mu zpocené čelo... Sedl jsem si, opřel jsem se zády o zeď a snažil se neusnout... Ale asi jsem na chvilinku přece jen usnul...
Když jsem se probudil (ani nevím, jak dlouho jsem spal), Frankie měl stále zavřené oči.. S tím rozdílem, že neležel tak klidně, ale hrozně sebou cukal... Křeče... Klekl jsem si k němu a dal mu ruku na čelo. Měl minimálně 39°. ,,Fee? Frankie? Lásko?" začal jsem na něj potichu mluvit... Otevřel oči, ale vzápětí sebou hrozně cukl.. : ,,Gee...já..nemůžu..prosím..." chvilku kvůli křečím nemohl mluvit, ale pak s námahou pokračoval: ,,...potřebuju herák! Nevydržím to..je to hrozný...prosím!" Z očí mu bolestí tekly slzy. Jediné, co jsem mohl udělat bylo držet ho za ruku a šeptat mu do ucha, že všechno bude dobrý... Občas na chvíli vyčerpáním usnul, ale hned se zase budil a ze spaní šeptal moje jméno...
Takhle to bylo až do dalšího rána...
Ráno se Frankie probudil.... pokusil sem se do něj dostal suchej rohlík k snídani, ale neudržel ho v sobě..všechno šlo ven... ,,Za pár dní to bude lepší, věř mi Fee!"
Věřil mi.. nic jinýho mu nezbejvalo... snažil sem se ho rozveselit...pouštěl sem mu nějaký filmy ale myslim že je ani nevnímal, chvíli jen tak ležel, pak zase chvíli spal.... ale to nevadí...přečkáme to a pak budem moct být spolu. Hýčkal sem tuhle spásnou myšlenku, kdykoli sem byl na pochybách a chtěl mu dát heroin, aby se uklidnil. Pak mě něco napadlo...když se mi podaří dát mu prášky na uklidnění, bude se třeba moct aspoň vyspat.... ale kdepak.... přášky a lačný žaludek....to nejde dohromady... a tak nám nezbylo nic jinýho než ležet vedle sebe a počkat až to přejde.... držel sem ho za ruku, a byl stále s ním...

Blond

30. ledna 2008 v 20:38 | Lucík |  ♪ Společné ♪
Všicí dou do blond =D věčinou ta černá varianta je hezčí =D Jináč nezapočítávám sem Ryana z Yellowcard páč je blond permanentně
BJ:
Samozřejmě .. byl eště blond zamlada .. ae to se mi nechce sem dávat xD
Gee:
Tady se nedá mluvit o blond ale o chemicky bílé =D
Ta se mi líbí =D
Poloblonďáci xD
Jay:
http://www.echelon.hu/kepek/004.jpg
Samotnej neni nikde ( jako s blondem)
http://www.echelon.hu/kepek/003.jpg
Ian :
Zase ... zase vprostřed xD proč mi to děláš ? xD
Dá se to považovat za poloblond ? xD

Druhé eSBéčko :o)

27. ledna 2008 v 17:24 | Elsie
Máme druhej spřátelenej webík. Určo se vám bude taky líbit, koukněte na něj TADY =oD

2. diplom od SiLeNt_X

27. ledna 2008 v 17:19 | Elsie |  MÉ KYDY & BLOG
Další hezkej diplomek od SiLeNt_X (její supr blog ZDE) za bleskajdu :o)

Ouplně první spřáteleňáček :D

27. ledna 2008 v 14:13 | Elsie
Tk tady máme náš upa první spřáteleňáček...nakoukněte TADY, určo se vám bude líbit =oD

The Blackout ft. Ian Watkins - It´s High Tide Baby

27. ledna 2008 v 13:18 | Lucík |  ♫ Lostprophets ♫
Táák ... zkoukněte to .... já se do toho songu uplně zabouchla xDD (mmchdm to se mi zdá bo ta ženská vypadá jak Ivy ? xD)

GD - Info o členech

27. ledna 2008 v 11:24 | Lucík |  ♫Green Day♫
Tákže lidi .... jelikož mě to šmarja hrozně blbne dyš se to sem snažím šoupnout tak vám sem dám vodkaz ........(jináč by si to stejně nikdo nepřečet ;)
TADY je česká oficiálka Greenů ( najděte si to tam páč mě ujíždí menu xDD)

Pište, pište!!!

26. ledna 2008 v 21:12 | Elsie
Ahojík!
Pokud byste chtěli patřit mezi naše SBčka, tak plsky napište do komentíků a my si vás co nejdřív přidáme do oblíbenejch stránek a taky do seznamu SBček... Jo a budem samo mooooc rády, když si nás přidáte! Tk zatím pá, a doufáme, že se aspoň někdo ozve :)

Kontakt

26. ledna 2008 v 21:00 | Elsie |  MÉ KYDY & BLOG
Tak tady máte nějaké kontaktíky, kdyby jste cokoliv potřebovali:

Diplom od SiLeNt_X

26. ledna 2008 v 20:09 | Elsie |  MÉ KYDY & BLOG
Cenka za bleskajdu z TÝHLE supr stránky :) Díkec!

Diskografie

26. ledna 2008 v 19:21 | Elsie |  My chem-o kapele
  • ČERVENEC 2002-I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love (CD)
Romance
Honey, This Mirror Isn?t Big Enough For The Two Of Us
Vampires Will Never Hurt You
Drowning Lessons
Our Lady Of Sorrows
Headfirst For Halos
Skylines And Turnstiles
Early Sunsets Over Monroeville
This Is The Best Day Ever
Cubicles
Demolition Lovers
  • 2004-Three Cheers for Sweet Revenge (CD)
Helena
Give 'Em Hell Kid
To the End
You Know What They Do to Guys Like Us in Prison
I'm Not Okay (I Promise)
Ghost of You
Jetset Life Is Gonna Kill You
Interlude
Thank You for the Venom
Hang 'Em High
It's Not a Fashion Statement, It's a Deathwish
Cemetery Drive
I Never Told You What I Do for a Living
  • KVĚTEN 2006-Life on the Murder Scene (CD+2 DVD)
CD 1:
Thank You For The Venom (Live At MTV Bill Show)
Cemetery Drive (Live At MTV Bill Show)
Give 'Em Hell Kid (Live At MTV Bill Show)
Headfirst For Halos (Live At Starland Ballroom)
Helena (Live At AOL Sessions)
You Know What They Do To Guys Like Us In Prison (Live At AOL Sessions)
Ghost Of You (Live At AOL Sessions)
I'm Not Okay (I Promise) (Live At AOL Sessions)
I Never Told You What I Do For A Living (Unreleased Demo)
Bury Me In Black (Unreleased Demo)
Desert Song (Unreleased Demo)
DVD 1:
Video Diary
DVD 2:
I'm Not Okay (I Promise) (Live At The Starland Ballroom)
Cemetery Drive (Live At The Starland Ballroom)
Our Lady Of Sorrows (Live At The Starland Ballroom)
Honey, This Mirror Isn't Big Enough For The Two Of Us (Live At The Starland Ballroom)
You Know What They Do To Guys Like Us In Prison (Live At MTV Bill)
Headfirst For Halos (Live At The Starland Ballroom)
The Ghost Of You (Live At MTV Bill)
Thank You For The Venom (Live At The Starland Ballroom)
Give' Em Hell Kid (Live At MTV Bill)
Vampires Will Never Hurt You (Live At The Starland Ballroom)
Helena (Live At The Starland Ballroom)
I'm Not Okay (I Promise) (From MTV Discover And Download)]
I'm Not Okay (I Promise) (From Conan O'Brien)
I'm Not Okay (I Promise) (Live At Launch)
Helena (Live At Launch)
Helena (Live At AOL Sessions)
I'm Not Okay (I Promise) (Live At AOL Sessions)
The Ghost Of You (Live At AOL Sessions)
You Know What They Do To Guys Like Us In Prison (Live At AOL Sessions)
I'm Not Okay (I Promise) (Video)
Making Of I'm Not Okay (I Promise) Video
Helena (Video)
Making Of Helena Video
The Ghost Of You (Video)
Making Of The Ghost Of You Video
  • LISTOPAD 2006-The Black Parade (CD)
The End
Dead!
This is How I Disappear
The Sharpest Lives
Welcome To The Black Parade
I Don't Love You You Like I Did
House of Wolves
Cancer
Mama (Feat. Liza Minelli)
Sleep
Teenagers
Disenchanted
Famous Last Words

Počátky XD

26. ledna 2008 v 18:56 | Elsie |  My chem-o kapele
VZNIK KAPELY MY CHEM PODLE www.midomi.com :
Kapela vznikla v New Jersey, odkud pochází převážná většina jejích členů. My chem je alternativní pop/rocková a punk-popová kapela. Jejich skladby jsou hlasité, ryhclé, agresivní a energické. Vznik My chem můžeme datovat zhruba od začátku roku 2000, kdy se zpěvák Gerard Way a bubeník Matt Pelissier rozhodli, že společně nahrají několik písní. První písnička Geeho a Matta, kteří byli kamarády už od střední školy, se jmenovala Skylines and Turnstiles. Oběma se song moc líbil, a tak se Gerard zeptal kytaristy Raye Tora, jestli by nechtěl na dalších písních pracovat s nimi. Pětičlenná kapela byla kompletní, když se Gerard, Ray a Matt rozhodli přijmout ještě basskytaristu Mikeyho Waye (Gerardova mladšího bratra) a kytaristu Franka Iera. Celá skupina pak začala pracovat na malém turné kolem Severovýchodního Corridoru a dokonce už měli plány ohledně 1. desky.
V roce 2002 zrealizovala nahrávací společnost Eyeball debutové album My chemical romance s názvem I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love.
Z lyrického pohledu (pozn. ono to fuckt nende inak přeložit!! =oD) je I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love temné a Gerard v něm podle některých vyjádřil příliš mnoho pocitůa názorů, kterými by mohl, podle některých, ohrozit kapelu. Také byl v té době pod vlivem alkoholu a drog, tudíž (strašný slovo, že? XD) nebyl v prudérní americe dobrým příkladem...
V roce 2003 spolupracovala kapela s Reprise/Warner Bros., s nímž nahrála o rok později další album-Three Cheers for Sweet Revenge. Album se stalo velice populárním a My chem se dostali i do rádia MTV. Nejúspěšnějšími songy z desky jsou "I´m not Okay (I Promise)", "Helena" a "The Ghost of You".
I když byla kapela stále úspěšnější, Matt se ji v roce 2004 rozhodl opustit a byl brzy nahrazen bubeníkem Bobem Bryanem, kterého My chem potkali na turné s The Used. Kapela spolupracovala s Alkaline Trio, Green Day, Taking back Sunday a mnoha dalšími.
V roce 2006 vyšla hned dvě alba. Prvním bylo v květnu "Life on the Murder Scene", které obsahovalo rozhovory, klipy, songy, live koncerty, demo nahrávky a mnoho dalšího. V listopadu pak vyšlo 3. CD s názvem "The Black Parade", podle úvodního songu "Welcome to the Black Parade"... Tahle deska se stala platinovou hned na začátku roku 2007.

Ray Toro

26. ledna 2008 v 17:50 | Elsie |  My chem-členové
Ray Toro, celým jménem Raymond Manuel Toro-Ortiz, se narodil 15.7.1977 v New Jersey v USA. Nosí vysoce afro háro...To je takový specifický znak, kterého byste si beze mně nevšimli, co? =oD
Výška: 185cm

Green Day + NRDC

26. ledna 2008 v 17:19 | Lucík |  ♫Green Day♫
Tak si říkám....co dybych sem dala vodkaz na Green Day + NRDC...... Jukněte tam ... je to vo životnim prostředí a tak ... a když si koupíte za 10 doláčů přívěsek kterej vymysea (údajně) Addie s BJem , tak tím pomůžete NRDC což je něaká americká společnost přispívající životnímu prostředí ... taky tam sou videjka kde hoši kecaj vo životním prostředí a tak .... prostě to celý prolezte ..... KLIK

Ilan Rubin

26. ledna 2008 v 16:52 | Lucík |  ♫ Lostprophets ♫
Mnoo takže jak jistě všichni víte , Mikea Chiplina nahradil Ilan Rubin , bohužel se mi nepodařilo najít něaké Bio bo něco toho chrakteru takže .... máte smůlu xD .....Mno já vo něm vím jen to , že je vlasatej , bubnuje a Ian na něj má kecy (prej primadona xD)... tak aspoň něaká ta fouta vám se šópnu.....
image
Má háro jak Ray z MCR xD
image
Vrrrrrrr! HAF!
image
Klobouček xD
Ilan Rubin
Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!! spinká =D
V akci =D

30STM - History a něaký žvásty kolem

26. ledna 2008 v 13:04 | Lucík |  ♫ 30 Seconds to Mars ♫
- kapela vznikla v roce 1998 díky Jaredu Letovi (zpěv, kytara) a jeho bratrovi Shannonovi (bubny) v jižní Californii.
- 30 seconds to mars začali pouze jako rodinný projekt - později se k nim připojil Matt Wachter ( baskytara ), v kapele se točilo několik kytaristů (jako Kevin Drake nebo Sono Bixler) nakonec kapelu doplnil klávesista Tomo Milicevic.
- Ačkoli je Jared Leto Hollywoodským hercem, nevyužívá to k prosazování kapely, doopravdy kapela nechce využívat Jaredovi slávy k zviditelnění
- Jejich 1. album 30 seconds to mars bylo produkováno Bobem Erzinem (Pink floyd, KISS), vydali ho v roce 2002, mělo dobrou kritiku, ale prodalo se ho jenom kolem 100 000kusů
- 2. album A beatiful lie - na něj kapela vynaložila hodně úsilí, procestovala 4 jiné kontinenty, zahrnující 5 různých zemí, kvůli perfektnímu zvuku, a zároveň dovolovala Jaredovi jeho filmovou kariéru. Album bylo vydáno v roce 2005 ( 30 srpen ) produkoval ho Josh Abraham ( pracoval například s Velvet nebo Linkin Park bejrád že now sem tak jako že v klidu)
- Protože A beatiful lie bylo vyzrazeno 5 měsíců před vydáním, kapela se rozhodla přidat 2 bonusové songy - "battle of one" a "hunter"(Hunter je vošklivej)
- dne 1.3.2007 odešel Matt ze skupiny, jeho poslední vystoupení bylo na Taste Of Chaos tour v El Paso
- našli novýho basáka Tima...(hele to ani nwm xD)

Stu Richardson

26. ledna 2008 v 12:55 | Lucík |  ♫ Lostprophets ♫
Stuard Richardson (narozen 15.února 1974 ve Walesu) je basista pro Lostprophets.
Je jedináček.Jeho matka pracuje v knihkupectvív baru a na poště,jeho otec byl horník.
Říká že dřív byl posedlý hudbou Dawida Bowieho.Ve škole ho šikanovali,protože nosil tlusté brýle a rovnátka".Svoji první baskytaru si koupil v 15 když byl na turné.
Když Mike Lewis začal hrát na kytaru,Stu ho nahradil.Se skupinou má nahratý tři alba.
Ještě před vydáním Liberation Transmission se oženil a jeho manželka mu 2.ledna 2006 porodila holčičku.

Lee Gaze

26. ledna 2008 v 12:51 | Lucík |  ♫ Lostprophets ♫
Lee James Gaze je hlavní kytarista,a jeden ze zakladatelů skupiny.Narodil se 21.června 1975.Vyrůstal ,společně s kámoši z Lostprophets Ianem a Mikem,a spooečně s nimi dodržuje Straight Edge.Byl zvyklý nosit černý křížek na źápěstí,ale nechal toho.Nebyl dobrý ve škole a vždycky byl tichý ale v 15 se změnil když začal poslouchat Iron Maiden .
Je nejstarší ze tří dětí,má bratra a sestru.Nedávno se Lee zasnoubil se svou přítelkyní se kterou chodí už tři roky a přestěhoval se s ní do Londýna.
Říká,že ve škole byl totální delikvent ,a změnil se,když začal milovat hudbu.
Se skupinou má nahrané tři alba.
Tahle se mi moc nelibí =D

Mike Lewis

26. ledna 2008 v 12:47 | Lucík |  ♫ Lostprophets ♫
Mike Lewis (narozen 17.srpna 1977 ve welšském Pontyppridu).V Lostprophets působí jako kytarista.Vystudoval strojírenskou školu ale do roka se začal věnovat hudbě.Jeho matka dělala prodavačku v obchodě a jeho otec pracoval jako vedoucí chemické fabriky.Potom začal Mike studovat na Hawthornské vysoké škole v Pontypriddu ve stejným ročníku jako Ian Watkins, a jeho oblíbené předměty byla biologie a dějepis.Původně to měl být basista ale brzo uvěřil,že pro něho bude lepší hrát na kytaru.Na místo basisty místo něho nastoupil Stuard Richardson.V září 2006 se oženil.Se skupinou má zaznamenána tři alba aji s nejnovějším Liberation Transmission,které se umístilo na 1.místě v anglickém žebříčku prodávanosti.